Back To Top

Plnění autoklimatizací

Potřebujete naplnit vaši autoklimatizaci? Obraťte se na náš servis, kde pro zákazníky nabízíme profesionální služby včetně vyčištění a plnění autoklimatizace!

Proč pravidelně provádět údržbu a plnění autoklimatrizace? Během roku se z každé autoklimatizace ztratí cca 10% chladícího média, tím dochází ke snížení chladícího výkonu a k většímu namáhání mechanických komponentů. Vlivem běžného používání auta je navíc v chladící soustavě rozprášen speciální olej vázající na sebe vlhkost, která není v systému žádoucí a je třeba ji odstranit.

Z tohoto důvodu je potřeba provádět údržbu a vyčistění autoklimatizace minimálně jednou ročně. Díky vyčištění a následnému znovu naplnění autoklimatizace bude vzduch uvnitř automobilu bez bakterií a plísní, a tudíž získáte zdravější prostředí ve vašem autě a současně v něm eliminujete nepříjemný zápach. Zároveň se tím také zlepší efektivita a vyšší výkon samotné autoklimatizace. Čištění a plnění autoklimatizací provádíme pomocí profesionálních automatických zařízení.